Dzień Hematologii 2024 pt.: „SZPICZAK PLAZMOCYTOWY – TRUDNY PRZECIWNIK”
Konferencja już się odbyła
Firma Biovigen Sp. z o.o. jest partnerem wydarzenia z cyklu Dzień Hematologii pt.: „SZPICZAK PLAZMOCYTOWY – TRUDNY PRZECIWNIK”, które odbędzie się w Instytucie Genetyki Człowieka PAN, jak również online.
Webinar: New improved version of Adellgene® Fragile X kit
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo.
Wspólnie z firmą BDR-Blackhills Diagnostic Resources (BDR Hiszpania) zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium, podczas którego będą mogli Państwo poznać nową, udoskonaloną wersję Adellgene® Fragile X kit.
Podczas tego spotkania omówione zostaną zmiany w stosunku do aktualnej wersji oraz szczegółowo zostanie omówiony protokół.
Spotkanie dedykowane jest głównie dla obecnych użytkowników Adellgene® Fragile X (BDR).
Po prezentacji zaplanowana została sesja przeznaczona na zadawanie pytań i dyskusji.
Szczegóły spotkania:
Temat: New improved version of Adellgene® Fragile X kit
Data: 25 września 2024r.; godz. 12.00 – 13.00
Miejsce: on-line
8th Annual Course of Academy of Immunohistochemistry
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniach 17-19 kwietnia 2024r. firma Biovigen będzie brała udział w konferencji 8th Annual Course of Academy of Immunohistochemistry, która odbędzie się w Krakowie.
Podczas wydarzenia zaprezentujemy Państwu najnowsze rozwiązanie w postaci urządzenia do wychwytywania komórek nowotworowych krążących CTC z krwi pacjentów m.in. z przerzutowym rakiem piersi (MBC) wraz z system do wzbudzania CTC firmy ANGLE oraz systemem i oprogramowaniem do skanowania i analizy danych Circulating Tumor Cell Aplication firmy Bioview.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Data: 17-19 kwietnia 2024r.
Miejsce: Kraków
Link do strony konferencji: Academy of Immunohistochemistry (patomorfologia-cmuj.pl)
Do zobaczenia w Krakowie!
Establishing a modern standard to provide personalized RhD prophylaxis
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo.
Wspólnie z firmą Devyser AB (Szwecja) mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinarium, podczas którego Pani Profesor Agneta Wikman przedstawi w jaki sposób badania mogą pomóc w zapewnieniu spersonalizowanej profilaktyki dla przyszłych matek. Prof. Wikman pracuje w dziedzinie Immunologii Klinicznej i Transfuzjologii od prawie 30 lat, jest starszym konsultantem i adiunktem na oddziale Immunologii Klinicznej i Transfuzjologii Szpitala Uniwersyteckiego Karolinska i Karolinska Institutet w Sztokholmie.
Podczas spotkania zostaną omówione poniższe zagadnienia:
- Dlaczego badania przesiewowe są ważne
- Jak wdrożono profilaktykę
- Jak nieinwazyjne badania molekularne mogą zapewnić spersonalizowane podejście
Po seminarium odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo.
Zapisy na webinarium znajdują się wyłącznie pod tym linkiem: zapisy się na webinar
Szczegóły spotkania:
Data: 10 kwietnia 2024, środa
Godzina: 4pm CEST/10am EST
Current and Upcoming Updates in Breast Cancer Diagnostics
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo,
wspólnie z firmą Abbott mamy przyjemność zaprosić do udziału w webinarium, które poświęcone będzie diagnostyce raka piersi.
W tym seminarium internetowym omówimy niektóre z najnowszych osiągnięć i przyjrzymy się, co może przynieść przyszłość, aby pomóc w diagnozowaniu, prognozowaniu i leczeniu pacjentek z rakiem piersi
Wykładowcami tego spotkania będą Gill Donald oraz Hannah White z Wielkiej Brytanii. Moderator spotkania: Yelina Noskina, Scientific Affairs, Abbott
Szczegóły spotkania:
Data: 23.11.2022r.
Godzina: 16.00 CEST
Link do rejestracji do webinarium
Webinar Devyser RHD
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo,
wspólnie z firmą Devyser AB (Szwecja), producenta wysokiej jakości testów diagnostycznych IVD, zapraszamy do udziału w webinarium na temat wyboru i wdrożenia najlepszej metody badań przesiewowych do nieinwazyjnego badania RhD płodu (test NIPT RHD).
Podczas spotkania Pani Profesor Agneta Wikman z Karolinska University Hospital podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi nieinwazyjnych badań przesiewowych RhD płodu.
Szczegóły spotkania:
Data: środa, 21 września 2022
Godzina: 10-10:30 CEST
Zapisy wyłącznie pod tym linkiem link do rejestracji na webinarium
WARSZTATY - Polski Kogres Genetyki 2022
Konferencja już się odbyła
Serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty "Nowoczesne rozwiązania w laboratoriach cytogenetyki i cytogenetyki molekularnej" , organizowanych w dniu 27.06.2022r., w ramach VI Polskiego Kongresu Genetyki 2022 w Krakowie.
Podczas zajęć będą mogli Państwo zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami, które dostarcza BioView Ltd (Izrael) do laboratoriów prowadzących badania cytogenetyczne oraz FISH.
Szczegóły dotyczące programu naszego spotkania i ZAPISY wyłącznie na stronie Kongresu do dnia 23.06.2022r. są na stronie kongresgenetyki2022/warsztaty
Wykrywanie wybranych wariantów patogennych genu CFTR z zastosowaniem zestawu Devyser CFTR Core
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo,
firma Biovigen Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w II Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Devyser: "Wykrywanie wybranych wariantów patogennych genu CFTR z zastosowaniem zestawu Devyser CFTR Core"
Spotkanie prowadzone będzie w formie on-line i odbędzie się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Genetycznego/Oddział we Wrocławiu
Za uczestnictwo będą przyznane 2 punkty edukacyjne z ramienia PTG/Oddział Wrocław.
Celem tego spotkania będzie wymiana doświadczeń„ pomiędzy laboratoriami, omówienie problematycznych do interpretacji wyników oraz wykorzystanie dostępnych testów Devyser w diagnostyce laboratoryjnej. Omówione zostanie zastosowanie CFTR Core w diagnostyce mukowiscydozy i nieprawidłowości.
Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają Państwo dostęp do spotkania w postaci linku.
Nowoczesne rozwiązania w jednostkach diagnostyki patomorfologicznej
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo,
dziękujemy za rejestrację na spotkanie on-line.
Nowoczesne rozwiązania w laboratorium cytogenetyczno-molekularnym
Konferencja już się odbyła
Szanowni Państwo,
dziękujemy za rejestrację na konferencję.
XII WARSZTATY PATOLOGII MOLEKULARNEJ FISH HER-2 I ALK
Konferencja już się odbyła
Zapraszamy do uczestnictwa w XII Warsztatach Patologii Molekularnej FISH HER-2 i ALK oraz wzięcia udziału w kontroli jakości testu PathVysion FISH Her-2 oraz ALK Break Apart FISH Probe Kit (Abbott Molecular). Przedstawione zostaną również zagadnienia dotyczące wykrywania biomarkerów molekularnych w raku płuca, znaczenie badań„ cytogenetycznych w diagnostyce guzów litych. Podczas spotkania omówione zostaną wyniki kontroli jakości FISH HER-2 i ALK w roku 2015.
Oznaczanie translokacji w obrębie genu ROS1 techniką FISH
Konferencja już się odbyła
Wraz z Abbott Molecular zapraszamy Państwa na spotkanie i wykład pt: "Oznaczanie translokacji w obrębie genu ROS1 techniką FISH."