Dystrybutor niezbędnych produktów dla laboratoriów
MENU

Konferencje

Current and Upcoming Updates in Breast Cancer Diagnostics

Konferencja już się odbyła

Szanowni Państwo,

wspólnie z firmą Abbott mamy przyjemność zaprosić do udziału w webinarium, które poświęcone będzie diagnostyce raka piersi.

W tym seminarium internetowym omówimy niektóre z najnowszych osiągnięć i przyjrzymy się, co może przynieść przyszłość, aby pomóc w diagnozowaniu, prognozowaniu i leczeniu pacjentek z rakiem piersi

Wykładowcami tego spotkania będą Gill Donald oraz Hannah White z Wielkiej Brytanii. Moderator spotkania: Yelina Noskina, Scientific Affairs, Abbott

Szczegóły spotkania:

Data: 23.11.2022r.

Godzina: 16.00 CEST

Link do rejestracji do webinarium
 

Webinar Devyser RHD

Konferencja już się odbyła

Szanowni Państwo,
wspólnie z firmą Devyser AB (Szwecja), producenta wysokiej jakości testów diagnostycznych IVD, zapraszamy do udziału w webinarium na temat wyboru i wdrożenia najlepszej metody badań przesiewowych do nieinwazyjnego badania RhD płodu (test NIPT RHD).

Podczas spotkania Pani Profesor Agneta Wikman z Karolinska University Hospital podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi nieinwazyjnych badań przesiewowych RhD płodu.
Szczegóły spotkania:

Data: środa, 21 września 2022
Godzina: 10-10:30 CEST

Zapisy wyłącznie pod tym linkiem link do rejestracji na webinarium

WARSZTATY - Polski Kogres Genetyki 2022

Konferencja już się odbyła

Serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty "Nowoczesne rozwiązania w laboratoriach cytogenetyki i cytogenetyki molekularnej" , organizowanych w dniu 27.06.2022r., w ramach VI Polskiego Kongresu Genetyki 2022 w Krakowie.

Podczas zajęć będą mogli Państwo zapoznać się  z nowoczesnymi rozwiązaniami, które dostarcza BioView Ltd (Izrael) do laboratoriów prowadzących badania cytogenetyczne oraz  FISH.

Szczegóły dotyczące programu naszego spotkania i ZAPISY wyłącznie na stronie Kongresu  do dnia 23.06.2022r.  są na stronie kongresgenetyki2022/warsztaty

Wykrywanie wybranych wariantów patogennych genu CFTR z zastosowaniem zestawu Devyser CFTR Core

Konferencja już się odbyła

Szanowni Państwo,
firma Biovigen Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w II Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Devyser: "Wykrywanie wybranych wariantów patogennych genu CFTR z zastosowaniem zestawu Devyser CFTR Core"
Spotkanie prowadzone będzie w formie on-line i odbędzie się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Genetycznego/Oddział we Wrocławiu

Za uczestnictwo będą przyznane 2 punkty edukacyjne z ramienia PTG/Oddział Wrocław.
Celem tego spotkania będzie wymiana doświadczeń„ pomiędzy laboratoriami, omówienie problematycznych do interpretacji wyników oraz wykorzystanie dostępnych testów Devyser w diagnostyce laboratoryjnej. Omówione zostanie zastosowanie CFTR Core w diagnostyce mukowiscydozy i nieprawidłowości.
Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają  Państwo dostęp  do spotkania w postaci linku.

Nowoczesne rozwiązania w jednostkach diagnostyki patomorfologicznej

Konferencja już się odbyła

Szanowni Państwo,

dziękujemy za rejestrację na spotkanie on-line.

Nowoczesne rozwiązania w laboratorium cytogenetyczno-molekularnym

Konferencja już się odbyła

Szanowni Państwo,

dziękujemy za rejestrację na konferencję.
 

XII WARSZTATY PATOLOGII MOLEKULARNEJ FISH HER-2 I ALK

Konferencja już się odbyła

Zapraszamy do uczestnictwa w XII Warsztatach Patologii Molekularnej FISH HER-2 i ALK oraz wzięcia udziału w kontroli jakości testu PathVysion FISH Her-2 oraz ALK Break Apart FISH Probe Kit (Abbott Molecular). Przedstawione zostaną również zagadnienia dotyczące wykrywania biomarkerów molekularnych w raku płuca, znaczenie badań„ cytogenetycznych w diagnostyce guzów litych. Podczas spotkania omówione zostaną wyniki kontroli jakości FISH HER-2 i ALK w roku 2015.

Oznaczanie translokacji w obrębie genu ROS1 techniką FISH

Konferencja już się odbyła

Wraz z Abbott Molecular zapraszamy Państwa na spotkanie i wykład pt: "Oznaczanie translokacji w obrębie genu ROS1 techniką FISH."

Zapisz się na konferencję